« Atgal
Titulinis » Veiklos sritys » Neformalusis ugdymas » Renginiai » 2018-2019 m.m. renginiai »

Karjeros ugdymo praktikumas „Ar aš laimingas?“

2019-06-04
Karjeros ugdymo praktikumas „Ar aš laimingas?“

Gegužės 22 d. anglų k. mokytoja Kristina Urbonienė Šiaulių miesto progimnazijų 7–8 klasių mokiniams vedė karjeros ugdymo praktikumą  „Ar aš laimingas?“ (kartu su 30 miesto septintokų ir aštuntokų, praktikume dalyvavo ir Didždvario gimnazijos IP kl. mokinių grupė).

Praktikume mokiniai mokėsi identifikuoti savo stiprybes ir silpnybes, sužinojo, kaip svarbu šiandieniame pasaulyje išsiskirti iš minios. Dalyviai atliko praktines užduotis, mokėsi formuluoti tikslus, susipažino su formule EES (angl. Energy Enthusiasm Smile), padedančia pasiekti užsibrėžtų tikslų, sudarė savo talentų sąrašą, kuris leido suprasti, kas gyvenime jiems iš tikrųjų teikia džiaugsmą.

Karjeros ugdymo praktikumas sukėlė daug teigiamų emocijų, mokiniai ir jų mokytojai veiklas atliko entuziastingai,  energingai. Praktikumo dalyviai teigė, kad renginys juos įkvėpė labiau pasitikėti savimi. Mokiniai suvokė, kad norėdamas rasti savo kelią, privalai klausytis širdies balso.

Mokytoja tvirtai įsitikinusi, kad ugdymas karjerai turi prasidėti kuo anksčiau, jaunosios asmenybės turi žinoti, kur eina ir koks jų gyvenimo tikslas.

Kristina Urbonienė, anglų k. mokytoja 

Nuotraukos Monikos Domeikienės