« Atgal
Lapkričio 20 diena IIp klasei buvo karjeros diena, Antrokai lankėsi prekybos ir verslo skyriuje, sužinojo kokių specialybių čia galima įgyti, plačiau susipažino su barmeno, virėjo profesijomis.
 
Mokiniai dirbo labaratorijoje, virė sriubą. Kai kurie pirmą kartą pjaustė bulves, svogūnus, morkas, kopūstus. Malonu buvo paragauti savo kolektyviai virtos sriubos.
 
Aktų salėje antrokai klausėsi DRMC atstovo, kuris papasakojo apie profesionalaus vairuotojo karjerą, leido mokiniams įsitikinti, kad negalima vairuoti automobilio pavartojus alkoholio. Mokiniai įsitikino atlikę užduotį su "girtumo akiniais“.
 
Monika Jakubkaitė antrokus supažindino su žurnalisto profesija. Papasakojo savo studijų, darbo, patirties istoriją, kuri privertė mokinius susimąstyti.
 
Po pietų mokiniai lankėsi ŠMVPK. Čia susipažino su policijos pareigūno profesija. Kriminalistinių tyrimų biuro skyriaus viršininkas ekspertas Vaidas Kazlauskas supažindino mokinius su savo darbo specifika, pademonstravo savo darbo įrankius. Mokiniai stebėjo šuns atliekamas užduotis, atliekamus tyrimus.
 
L.Vielikėnienė vedė karjeros valandėlę, supažindino su karjeros formule, savęs pažinimo, profesijų pažinimo reikšme planuojant savo ateitį.
 
Refleksijos metu mokiniai liko patenkinti karjeros diena, sužinojo daug naujo, klausė profesionalių darbuotojų, jų patarimų. Mokiniai įgytas žinias panaudos planuojant savo ateitį. Visi pripažino, kad karjeros diena buvo tikrai naudinga ir kad tokių dienų reikia daugiau.