« Atgal
Lapkričio 13 dieną vyko karjeros diena ( integruota su prevencija) 2a klasei. Mokiniai lankėsi buitinių paslaugų skyriuje, susipažino su floristo, kirpėjo, siuvėjo, vizualinės reklamos gamintojo mokymo programomis, lankėsi pamokose, stebėjo, kaip dirba mokiniai.
 
Į mokyklą atvykusi Šiaulių kolegijos atstovė Onutė Raščiuvienė vedė pamoką, kurios svarbiausias tikslas buvo išmokyti kūrybiško problemų sprendimo. Mokiniams buvo suteikta teorinė informacija ir pravesti praktiniai užsiėmimai.
 
Lapkričio 12 dieną 2a klasės mokiniai  turėjo galimybę sudalyvauti  profesionalaus karjeros konsultanto Ryčio Jurkėno seminare,, Kaip tinkamai išsirinkti specialybę? Kuri specialybė tinkamiausia man? Kai visi diskutuoja, kur mokytis - Lietuvoje ar užsienyje, profesionalus konsultantas dr. Rytis Jurkėnas sako, pirmiausia reikia galvoti ne kur, o ką norėtum mokytis. Ir galvoti apie tai pataria pradėti ne vėliau, kaip 9 -10 vidurinės mokyklos klasėje.
 
ŠDRMC atstovas V.Matutis supažindino mokinius su savo profesija, profesionalaus vairuotojo karjeros galimybėmis, suteikė teorinių žinių, vedė praktinius užsiėmimus, kurių metu mokiniai įsitikino, kokią žalą daro alkoholio vartojimas.
 
Dirbdami su karjeros koordinatore L Vielikėniene mokiniai susipažino su individualaus ugdymo plano III-IV klasei sudarymo principais, mokėsi rašyti karjeros planą, atliko savęs pažinimo užduotis.
 
Refleksijos metu visi patvirtino, kad karjeros diena reikalinga, ji buvo informatyvi, įgytas žinias panaudos planuojant savo ugdymąsi, ateitį. Mokiniai išsakė savo pageidavimus kitai karjeros dienai.