« Atgal
Titulinis » Veiklos sritys » Neformalusis ugdymas » Renginiai » 2018-2019 m.m. renginiai »

Erasmus+ programos projektas „Youth Media Clubs“

2019-05-02
Erasmus+ programos projektas „Youth Media Clubs“

I kl. mokiniai su biologijos mokytoju Aidu Bertuliu balandžio 25-26 dienomis dalyvavo Erasmus+ programos projekte „Youth Media Clubs“, kuris vyko Kudowa-Zdroj mieste, Lenkijoje. Projekte dalyvavo jaunuoliai iš Lenkijos, Turkijos, Bulgarijos, Rumunijos, Graikijos ir mes, iš Lietuvos.

Susipažinę pristatėme savo mokyklą, žaidėme komandos formavimo žaidimus. Ypač įsiminė tarptautinis vakaras, kuriame kiekvienos šalies atstovai pristatė savo tautos kultūrą ir maistą. Tai buvo vienas geriausių vakarų, kadangi turėjome unikalią galimybę iš mūsų bendraamžių išgirsti, kuo ypatinga jų šalis, kuo jie didžiuojasi.

Projekto veiklos buvo organizuojamos prie Stolove Mountains kalnų, kur buvo filmuojami „Narnijos kronikų“ epizodai. Vaizdas buvo išties įspūdingas. Grįžę dirbome grupėse ir kūrėme internetinio puslapio maketą. Šis puslapis bus skirtas jaunimui, norinčiam aplankyti visas projekte dalyvavusias šalis. Kiekvienos šalies komanda namo grįžo su užduotimi, kuo įdomiau ir jaunimui patrauklia forma aprašyti savo gimtojo miesto lankytinas vietas (svarbu nepamiršti miesto infrastruktūros pristatymo: viešbučių, kavinių, parkų, miesto autobusų grafikų ir t. t.).

Šio projekto metu mokėmės, kaip teisingai pateikti trumpą informaciją, kad ji būtų informatyvi, patraukli jaunimui, kaip geriausiai pristatyti savo šalį, sužinojome, kaip kuriami internetiniai tinklalapiai. Projektas mums suteikė puikią galimybę tobulinti bendradarbiavimo ir kūrybiškumo kompetencijas. Kadangi projekto darbo kalba – anglų, lavinome savo kalbinius įgūdžius, sustiprinome gebėjimą kalbėti viešai.

Marija Muningytė, IG klasės mokinė