« Atgal
Titulinis » Veiklos sritys » Neformalusis ugdymas » Renginiai » 2016-2017 m.m. renginiai »

Suomijos mokytojų vizitas Didždvario gimnazijoje

2016-11-28
Suomijos mokytojų vizitas Didždvario gimnazijoje

Lapkričio 25 d. Šiaulių Didždvario gimnazijoje lankėsi 8 Suomijos mokyklų vadovai, mokytojai, švietimo centro atstovai. Svečius iš šiaurės rytų Suomijos domino mokyklos tarptautiškumas - tarptautinio bakalaureato diplomo programa, užsienio kalbų dėstymo politika, iššūkiai su kuriais gimnazija susiduria. Vizitas surengtas pagal projektą „Nordic - Baltic mobility programme”.

Mokyklos administracija svečiams pristatė gimnazijos veiklą, mokykloje siūlomas ugdymo programas, svečiai buvo supažindinti su gimnazijos klasių kuratorių darbo specifika, taip pat stebėjo mokinių surengtus debatus anglų kalba apie olimpinių ir parolimpinių nugalėtojų apdovanojimo skirtumus. Surengti susitikimai su „Radijo klubas“ nariais, gimnazijos radijo stotyje savanoriaujančiais Europos savanorių tarnybos savanoriais.

Gimnazijos administracija ir svečiai iš Suomijos diskutavo apie integruotų pamokų vedimą, mokinių motyvacijos didinimą bei bendruomenės subūrimą. Svečiai ir administracija aptarė galimas bendradarbiavimo sritis.pie integruotų pamokų vedimą, mokinių motyvacijos didinimą bei bendruomenės subūrimą. Svečiai ir administracija aptarė galimas bendradarbiavimo sritis.

Rūta Alminienė, Užsienio kalbų ugdymo skyriaus vedėja