Naujienos

Mokslo festivalis

Mokslo festivalis

2017-09-21
Ketvirtadienio popietę Didždvario gimnaziją su dovanomis aplankė mokslo festivalio „Erdvėlaivis žemė“ direktorė Lina Venclovaitė ir festivalio projektų vadovė
Dalija Vonžodienė.
Buvo aptartas aktyvus gimnazijos mokytojų ir mokinių dalyvavimas festivalio renginiuose.
„Erdvėlaivis Žemė 2017“: esame ne tik dalyviai!

„Erdvėlaivis Žemė 2017“: esame ne tik dalyviai!

2017-09-11
Įgyvendinant STAEM kultūrą, Didždvario gimnazijos mokytojai nuo 2013 metų aktyviai dalyvauja mokslo populiarinimo festivalyje „Erdvėlaivis Žemė“. 
Šiais mokslo metais gimnazijos gamtos mokslų, geografijos, istorijos,  kūno kultūros mokytojai su savais ugdytiniais dalyvavo 12 mokslo festivalio renginių, kurie vyko Šiaulių universiteto Botanikos sode, Šiaulių respublikinėje ligoninėje, Šiaulių kolegijoje. Paskaitą „Imunologijos taikymas vėžio gydyme“ mūsų gimnazijos aktų salėje skaitė buvusi didždvarietė Vilija Musneckytė.
Šiemet „Erdvėlaivis Žemė“ mūsų gimnazijai yra ypatingas. Pirmą kartą esame ne tik aktyvūs festivalio renginių dalyviai, bet ir organizatoriai. Chemijos mokytoja ekspertė V. Savickaitė ir kuratorė J. Muningienė miesto pradinių klasių mokiniams pasiūlė renginį „Molio laboratorija“, į kurio organizuojamus 4 užsiėmimus akimirksniu užpildė Šiaulių Jovaro, „Romuvos“, Gegužių progimnazijų pradinių klasių  mokinukai.
Džiaugiamės, kad esame vienintelė gimnazija Lietuvoje festivalyje dalyvaujanti kaip renginių organizatorė!
 
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Romualda Pupinytė
Kodėl verta apsilankyti Papilėje?

Kodėl verta apsilankyti Papilėje?

2017-09-20

Rugsėjo 7 d. mes, Šiaulių Didždvario gimnazijos Is klasės mokiniai, drauge su lietuvių kalbos, geografijos ir istorijos mokytojais aplankėme Papilę, kad susipažintume su šio miestelio gamtos ir kultūros įžymybėmis. Stotyje mus pasitiko Steponas, garbaus amžiaus gidas, buvęs Papilės S. Daukanto gimnazijos mokytojas. Tądien jis mielai dalijosi savo žiniomis , atskleidė ne vieną paslaptį. 

Kitokia pamoka

Kitokia pamoka

2017-09-20
Rugsėjo 19 d. II g klasės mokiniai turėjo biologijos pamoką kitoje erdvėje - Šiaulių universiteto Botanikos sode. Pamoką „Raudonasis ir juodasis augalų sąrašas" vedė ŠU biomedicinos mokslų daktaras Martynas Kazlauskas  Mokiniams buvo pristatyti nykstančių ir invazinių augalų sąrašai, nurodytos ir pavyzdžiais iliustruotos augalų nykimo priežastys, invazinių organizmų plitimo vektoriai. Lektorius akcentavo, kodėl taip svarbu stabdyti augalų nykimą ir svetimžemių augalų plėtrą.
 
Biologijos mokytoja Kristina Muraškienė
 
Partizanų takais

Partizanų takais

2017-09-20

Rugsėjo 16 d. Šiaulių Didždvario gimnazijos 12  mokinių su  istorijos mokytoja Valda Kizevičiūte buvo pakviesti dalyvauti Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Šiaulių skyriaus organizuojamame žygyje „Prisikėlimo apygardos partizanų takais“. 

Atviros inžinerinės pramonės laboratorija

Atviros inžinerinės pramonės laboratorija

2017-09-20
2017 m. rugsėjo 13 d. Didždvario gimnazjos IV klasės A kurso programuotojų grupės mokiniai kartu su IT mokytoja Daiva Bukelyte dalyvavo „Atviros inžinerinės pramonės laboratorija" Šiaulių valstybinėje kolegijoje, vyko į „Pagamink ir išbandyk“ užsiėmimus: „Nuotoliniu būdu valdomų modelių konstravimas ir varžybos“, „Nuostabieji šviestukai“.  
Sveikiname ir džiaugiamės, kad dvi didždvariečių komandos pelnė prizines vietas:
  • II vietą pelnė: Domantas Juškevičius, Vismantas Stonkus, Mindaugas Ravka ir Benas Bagučianskas;
  • 3 vietos laimėtojai: Aurėja Užkuraitė, Edita Jareckaitė, Paulius Laucevičius, Dovydas Skačkovas.

Daugiau informacijos

 

Elektroninis pažymėjimas

2017-09-06

Informuojame, kad mokinio elektroninio pažymėjimo galiojimas yra pratęstas iki 2017 m. rugsėjo 30 d.

UNESCO

2017-09-14
Atnaujintame UNESCO asocijuotų mokyklų sąraše Didždvario gimnazija viena iš penkiolikos šalies mokyklų, su kuriomis bus pratęsta sutartis trejiems metams (paraiškas buvo pateikusios 27 mokyklos).
Nuoširdžiai dėkojame skyriaus vedėjai R.Alminienei ir TB DP koordinatorei R.Tamošiūnienei už profesionaliai parengtą paraišką.
Sveikiname

Sveikiname

2017-09-15
Sveiki! 
During this week we presented our countrıes to all the 2nd graders. We hope you enjoyed ıt and you learned a lot about our dıfferent cultures.
Thank you for thıs nice experience, hope to see you soon! 
Your lovely EVS volunteers from the rooftop!
 
Mert Ataman, Maxim MAlko , Paul Müller

        

 

Šiaulių Didždvario gimnazija, Vilniaus g. 188, LT- 76299 Šiauliai. Biudžetinė įstaiga, įmonės kodas: 190531375. Duomenys kaupiami ir saugomi VĮ Registrų centro Šiaulių filiale