« Atgal
Titulinis » Naujienos »

Erasmus+ projekto „Modern Education in Science for Industry 4.0 (MESI 4.0)“ partneriai susitiko vebinaruose

2019-12-03
Erasmus+ projekto „Modern Education in Science for Industry 4.0 (MESI 4.0)“ partneriai susitiko vebinaruose

Jau antri metai didždvariečiai dalyvauja Erasmus+ programos 2 pagrindinio veiksmo – Mokyklų mainų strateginės partnerystės projekte „Modern Education in Science for Industry 4.0 (MESI 4.0)“ (Projekto Nr. 2018-1-CZ01-KA229- 048103_3) STEAM kontekste.

Lapkričio mėnesį didždvariečiai per Skype programą susijungė vebinaruose „Multicultural identity and diversity“, „Opinion essay: representing your region“ su projekto partneriais: Gymnazium Teplice (Čekija), SZ Geschwister Scholl, Bremerhaven (Vokietija), La Salle-Buen Consejo, Puerto Real (Ispanija). Vebinarus organizavo projekte dalyvaujančios mokytojos: D. Bukelytė, R. Ernestienė, A. Venclovienė.

Per anglų kalbos pamokas IS kl. mokiniai turėjo vebinarą su Gymnazium Teplice (Čekija), IIM kl. mokiniai - su Ispanijos La Salle-Buen Consejo, Puerto Real (Ispanija) projekto partneriais, IG kl. mokiniai bendravo su Vokietijos SZ Geschwister Scholl, Bremerhaven  mokyklos mokiniais.

Vebinare dalyvaujančių šalių mokiniai pristatė vieni kitiems įdomius faktus apie savo šalį, mokyklą, regioną, atsakė į vieni kitų klausimus. Visų šalių dalyviai ruošė pristatymus, rinko medžiagą, o Gerda iš IG kl. ne tik užtraukė lietuvių liaudies dainą, bet kartu su klasės drauge Mireta sušoko mūsų tautinį šokį.

Mokiniai mokosi kitaip nei tradicinėse pamokose: jie mokosi kritiškai mąstyti, būti smalsūs, atviri pasauliui, savikritiški. Dalyvaujantys mokiniai ne tik patobulino anglų kalbos kalbėjimo įgūdžius, bet ir bendrąsias kompetencijas (mokėjimo mokytis, komunikavimo).

Dėkojame anglų kalbos mokytojoms: Daivai Oss ir Allai Chvostovai, už idėjos palaikymą, pagalbą ir bendradarbiavimą vebinaruose.

 

Parengė Daiva Bukelytė, IT mokytoja, projekto koordinatorė