« Atgal
Titulinis » Naujienos »

Sveikiname

2017-08-24
Sveikiname
Sveikiname Šiaulių Didždvario gimnazijos vaikų ir jaunimo tautinių šokių ansamblio "Šėltinis" vadovus Violetą ir Romualdą Laugalius!
Šiaulių miesto savivaldybės taryba ko ne vienbalsiai pritarė Šiaulių miesto garbės piliečio vardo suteikimo komisijos pasiūlytiems kandidatams. Žinomi miesto pedagogai Violeta Laugalienė ir Romualdas Laugalis jau yra naujieji Šiaulių miesto garbės piliečiai.
Po balsavimo Šiaulių miesto meras Artūras Visockas Garbės piliečiams Laugaliams nuo Savivaldybės tarybos įteikė 35 rožių puokštę – po žiedą už kiekvienus aktyvios veiklos metus Šiaulių miestui. Šokių ansamblio „Šėltinis“ vadovams Tarybos nariai ir posėdžio svečiai plojo atsistoję.
„Esame labai pakylėti ir pagerbti. Esu gimusi ir augusi Šiauliuose, čia su vyru grįžome baigę studijas. Ne vienos dienos nesuabejojome savo pasirinkimu auklėti vaikus, jų širdelėse skiepyti meilę tautiniam šokiui, savo šaliai, savo mokytojams, savo tėvams. Toks įvertinimas mus skatins daryti dar daugiau vaikų mokyti šokti. Šokis ir daina yra gėris,“ – po sveikinimų kalbėjo Violeta Laugalienė.
Pirmą kartą Šiaulių miesto garbės piliečio vardas buvo suteiktas 2000 metais. Šiuo metu garbingas vardas yra suteiktas 39 miestui nusipelniusiems asmenims.
 
Šiaulių m. savivaldybės informacija