« Atgal

Gruodžio 10 d. Šiaulių Universiteto humanitariniame fakultete lankėsi Šiaulių Didždvario gimnazijos dešimtokai. Mokiniai dalyvavo netradicinėje pamokoje, kurioje susipažino su ŠU užsiėmimais ir mokymo metodika. Vizito metu IIP klasės mokiniai susipažino su nauja vertimo programa "SDL Trados Studio". Ši priemonė yra naudojama vertėjo darbui paspartinti ir kokybiškumui užtikrinti. Programos efektyvumu galėjo įsitikinti ir patys gimnazistai atlikdami dėstytojos parengtas ir pristatytas užduotis.

Įveikę praktinius iššūkius, mokiniai buvo palydėti į susitikimą su mainų programos "ERASMUS" studentais. Nors programoje dalyvauja daug studentų iš įvairių šalių, Didždvario gimnazistai susitiko tik su P. Korėjos, Turkijos, Ukrainos ir Graikijos atstovais. Mainų programos dalyviai pristatė savo šalis, papasakojo su pastebėtais Lietuvos ir savo šalių panašumais, skirtumais, trūkumais ir pranašumais. Po kiekvieno pristatymo, gimnazistai turėjo galimybę užduoti juos dominančius klausimus.

Susitikimo laikas buvo ribotas, tačiau Didždvario gimnazijos mokiniams pakako naujų įspūdžių, kad grįžę į gimnaziją dalytųsi savo gera nuotaika ir teigiamomis emocijomis.

Kamilė Janušonytė, 2P