« Atgal
Titulinis » Veiklos sritys » Neformalusis ugdymas » Renginiai » 2019-2020 m.m. renginiai »

Seminaras Pasvalio rajono geografijos ir ekonomikos mokytojams

2019-11-08
Seminaras Pasvalio rajono geografijos ir ekonomikos mokytojams

Spalio 29 d. mūsų gimnazijoje vyko seminaras „Aktyvių mokymo(si) metodų taikymas geografijos ir ekonomikos pamokose (9-10) klasėse“ Pasvalio rajono geografijos ir ekonomikos mokytojams. Seminarą organizavo ir vedė gimnazijos geografijos mokytoja Sniegina Raubaitė, ekonomikos mokytoja Diana Virbickaitė bei VšĮ Šiaulių universiteto gimnazijos ekonomikos mokytoja Kristina Nosamienė.

Geografijos mokytoja Sniegina pristatė jos iniciatyva jau keletą metų organizuojamą  patyriminę ekspediciją mokiniams „Ir aš galiu pažinti ir atrasti“, pasidalijo savo sukurtais geografijos „Milijonieriaus“  bei „Protmūšių“ žaidimais.  

Ekonomikos mokytojos pasidalijo savo sukurta (ir adaptuota) ekonominių modeliavimo žaidimų medžiaga, supažindino su jų taikymu mokymo procese, sukurtomis kai kurių pamokų skaidrėmis, ekonominiais „Protmūšiais“. 

Seminaro pabaigoje  ekonomikos mokytoja Diana ir geografijos mokytoja Sniegina papasakojo apie vestas integruotas ekonomikos ir  geografijos pamokas („Ekonominės sistemos ir paskatos“), pasidalijo savo sukurta metodine medžiaga, pateikė praktinių patarimų. 

Dalyviai nuoširdžiai dėkojo už gautą gausią metodinę medžiagą, pateiktus praktinius patarimus.

 
Diana Virbickaitė, ekonomikos mokytoja