« Atgal
Titulinis » Veiklos sritys » Ugdymas » Informacinės technologijos » Informacinės technologijos 2013-2014, 2014-2015 m.m. »

Pokyčiai ugdyme su eStar planšetiniais kompiuteriais

Balandžio mėn. gimnazija gavo projekto  "Kūrybiškų klasių laboratorija" / "Creative Classroom Lab, CCL" veikloms vykdyti visą klasę eStar planšetinių kompiuterių, kuriuose yra populiarioji lokalizuota Android operacinė sistema. Džiaugiamės, kad kitais mokslo metais turėsime planšetinių kompiuterių kiekvienam klasės mokiniui ir galėsime išnaudoti išmaniųjų mobiliųjų technologijų teikiamus privalumus ugdymo procese.
Šiais mokslo metais Ip ir Im klasių mokinių grupė kartu su mokytojais Daiva Bukelyte ir Vincu Tamašausku, taikė planšetinius kompiuterius matematikos pamokose. Tik gaila, kad iPad kompiuterių turėjome ribotą skaičių ir teko dalintis. O mūsų pirmieji iPad neturi ir kameros, kas susiaurina taikymo galimybes. Mokiniai dirbo su aplikacijomis Geogebra, Educreators, naudojo virtualią mokymosi aplinką Edmodo.

Tikimės, kad susiburs modernių mokytojų grupė, kurie norės dirbti kitaip, naujoviškai, ir su projekto koordinatorės Daivos Bukelytės pagalba organizuos kūrybiškas pamokas savo mokiniams įvairių dalykų mokymuisi.

Norima, kad  planšetiniai kompiuteriai būtų pagalba mokymo (-si) personalizavimui, mokymui (-si) kitose aplinkose, prisidėtų prie bendradarbiavimo įgūdžių ugdymo ir pagerintų mokymo (-si) rezultatus. Nauji dalykai visada baugina, bet nepabandę, nepatirtume ir sėkmės.

2013-2015 m. mūsų gimnazija dalyvauja Europos mokyklų tinklo „European Schoolnet“  ir Švietimo informacinių technologijų centro projekte "Kūrybiškų klasių laboratorija" / "Creative Classroom Lab".

Daugiau apie projektą:
http://ccl.emokymasis.com/
http://www.itc.smm.lt/?page_id=5504
http://creative.eun.org/
http://www.dg.su.lt/projektai/kurybisku_klasiu_laboratorija

Nuotraukose Ip ir Im mokiniai, kurie šiemet dirbo pagal CCL projekto metodiką.