« Atgal

Šiaulių Didždvario gimnazijos pedagogų sąrašas

2018–2019 m. m.

 

EIL.

NR.

PEDAGOGO VARDAS, PAVARDĖ

DALYKAS, KVALIFIKACIJA

KABINETAS

El. PAŠTAS

Lietuvių kalbos mokytojai

1.

Vida Balčiūnienė

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

306 kab.

 

2.

Janina Dombrovskienė

Lietuvių kalbos mokytoja ekspertė, TB mokytoja

305 kab.

 

3.

Asta Gagilienė

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

207 kab.

 

4.

Lina Michailovienė

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

206 kab.

 

5.

Živilė Muzikevičiūtė

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

303 kab.

 

6.

Jolanta Valančienė

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

204 kab.

 

Socialinių mokslų mokytojai

7.

Lolita Krankalytė

Tikybos vyr. mokytoja

 

 

8.

Sigita Petrutienė

Etikos mokytoja metodininkė

 

 

9.

Oksana Lukšaitė

Etikos mokytoja

 

 

10.

Asta Andžiuvienė

Istorijos mokytoja metodininkė

 

 

11

Paulius Baranauskas

TB istorijos mokytojas, CAS programos (KVP) koordinatorius

 

 

12.

Valda Kizevičiūtė

Istorijos mokytoja metodininkė

120 kab.

 

13.

Giena Kubiliūtė

Istorijos mokytoja metodininkė

301 kab.

 

14.

Sniegina Raubaitė

Geografijos mokytoja metodininkė

302 kab.

 

15.

Rūta Nagelienė

TB psichologijos mokytoja

 

 

16.

Rima Tamošiūnienė

Žinojimo teorijos (ToK) mokytoja

 

 

I užsienio kalbos (anglų) mokytojai

17.

Rūta Alminienė

Anglų kalbos mokytoja metodininkė

 

 

18.

Alla Chvostova

Anglų kalbos mokytoja metodininkė, TB mokytoja

212 kab.

 

19.

Virginija Čelkonienė

Anglų kalbos mokytoja metodininkė

213 kab.

 

20.

Iveta Gutauskienė

Anglų kalbos mokytoja metodininkė

218 kab.

 

21.

Daiva Oss

Anglų kalbos mokytoja metodininkė

202 kab.

 

22.

Inga Stonienė

Anglų kalbos mokytoja metodininkė

220 kab.

 

23.

Tatjana Sviatkina

TB anglų kalbos mokytoja ekspertė

205 kab.

 

24.

Kristina Urbonienė

Anglų kalbos mokytoja ekspertė

219 kab.

 

II užsienio kalbos mokytojai

25.

Jurgita Briedytė

Rusų kalbos vyr. mokytoja

 

 

26.

Olga Grišajeva

Rusų kalbos mokytoja metodininkė, TB mokytoja

008 kab.

 

27.

Natalia Ploshenko

Rusų kalbos vyr. mokytoja, TB mokytoja

 

 

28.

Danguolė Kukla

Vokiečių kalbos mokytoja metodininkė

203 kab.

 

29.

Daiva Staniulytė

Vokiečių kalbos mokytoja metodininkė

203 kab.

 

30.

Jūratė Šimkuvienė

Prancūzų kalbos mokytoja metodininkė, TB mokytoja

 

 

Tiksliųjų mokslų mokytojai

31.

Eugenijus Buivydas

Matematikos mokytojas metodininkas

 

 

32.

Lydija Dronova-Platbarzdė

Matematikos mokytoja

118 kab.

 

33.

Rima Ernestienė

Matematikos mokytoja metodininkė, TB mokytoja

304 kab.

 

34.

Irena Šukienė

Matematikos mokytoja ekspertė

201 kab.

 

35.

Vincas Tamašauskas

Matematikos mokytojas ekspertas

116 kab.

 

36.

Aistė Venclovienė

Matematikos mokytoja ekspertė, TB mokytoja

117 kab.

 

37.

Daiva Bukelytė

Informacinių technologijų mokytoja ekspertė, TB mokytoja

114 kab.

 

38.

Kristina Rimkuvienė

Informacinių technologijų vyr. mokytoja

 

 

39.

Marius Sketerskas

Informacinių technologijų mokytojas

115 kab.

 

40.

Diana Virbickaitė

Ekonomikos mokytoja ekspertė, matematikos mokytoja metodininkė, TB mokytoja

119 kab.

 

Gamtos mokslų mokytojai

41.

Aidas Bertulis

Biologijos mokytojas, TB mokytojas

216 kab.

 

42.

Kristina Muraškienė

Biologijos mokytoja metodininkė

209 kab.

 

43.

Danguolė Vaičekauskienė

Biologijos mokytoja metodininkė

214 kab.

 

44.

Virginija Savickaitė

Chemijos mokytoja ekspertė

210 kab.

 

45.

Genovaitė Liepinia

TB chemijos mokytoja metodininkė

216 kab.

 

46.

Evaldas Daujotas

Fizikos vyr. mokytojas,TB mokytojas

216 kab.

 

47.

Saulius Pelanskis

Fizikos vyr. mokytojas

 

 

48.

Rima Valčiukienė

Fizikos vyr. mokytoja

103 kab.

 

Menų mokytojai

49.

Violeta Laugalienė

Choreografijos mokytoja ekspertė

 

 

50.

Ksavera Mankuvienė

Muzikos mokytoja metodininkė

001 kab.

 

51.

Jovita Ratnikienė

Dailės vyr. mokytoja

107 kab.

 

52.

Daiva Trijonienė

Teatro meno mokytoja

 

 

Technologijų mokytojai

53.

Jolanas Baršauskas

Technologijų vyr. mokytojas

105 kab.

 

54.

Audronė Zibalienė

Technologijų mokytoja metodininkė

106 kab.

 

Kūno kultūros mokytojai

55.

Mindaugas Dabkevičius

Kūno kultūros vyr. mokytojas

Sporto salė

 

56.

Rima Kasiliauskienė

Kūno kultūros vyr. mokytoja

Sporto salė

 

Pagalbos mokiniui specialistai

1.

Jurgita Dembinskienė

Klasių kuratorė

Kuratorių kab.

 

2.

Danguolė Kukla

Klasių kuratorė

Kuratorių kab.

 

3.

Oksana Lukšaitė

Klasių kuratorė

Kuratorių kab.

 

4.

Julija Muningienė

Klasių kuratorė

Kuratorių kab.

 

5.

Danguolė Naraveckienė

Socialinė pedagogė

Soc. pedagogo kab.

 

6.

Laimutė Vielikėnienė

Profesijos patarėja

Karjeros centras

 

7.

Rūta Nagelienė

Psichologė

Psichologo kab.

 

8.

Irena Kvedarienė

Sveikatos priežiūros specialistė

108 kab.