« Atgal
  • KINGS olimpiados atstovai III lygio diplomais apdovanojo gimnazijos mokinius: Vilių Staražinską (IIm) - už puikų pasirodymą anglų k. olimpiadoje; Aleks Gamzin (III), Tautvydą Ščefanavičių (III), Ritą Monstvilaitę (III), Edviną Rudminą (IV) už puikų pasirodymą matematikos olimpiadoje.KINGS padėkos raštai buvo įteikti anglų k. mokytojai Allai Chvostovai ir matematikos mokytojams Irenai Baranauskienei, Vincui Tamašauskui.
  • Palangoje vyko verslo plano turnyras "Verslauk!", kuriame dalyvavo ir Šiaulių Didždvario gimnazijos mokiniai. Didždvariečių komanda "Dg - EX NIHILO NIHIL FIT" - kapitonė - Justina Pinskutė Jasaitė, nariai: Tautvydas Dikšas, Andrius Andriuškevičius ir Karolina Noraitė - užėmė II vietą.
  • Gruodžio 6-7 d. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre Vilniuje vyko "Idėjų mugė". Į renginį susirinko Lietuvos mokiniai, garsėjantys inovatyviomis idėjomis ir jau mokykloje atliekantys mokslo tiriamuosius darbus. Šiaulių Didždvario gimnazijai atstovavo TB1 mokinys Kipras Tallat Kelpša. Už pristatytą idėją "Pigios vandens baterijos: ar įmanoma?" Kipras sulaukė palankaus mokslininkų dėmesio ir apdovanotas renginio diplomu.
  • Šiaulių Didždvario gimnazijos komanda - 3 kl. mokiniai: Povilas Gegužis, Ignas Pangonis, Vismantas Stonkus, Neda Gendvilaitė laimėjo mokslo centro "AHHAA" mestą iššūkį - MOKSLAS JĖGA ir sukūrė 1 min. trukmės video klipą, kuriuo pabandė tai įrodyti. Pagrindinio prizo laimėtojai didždvariečiai gavo bilietus į mokslo centrą "AHHAA". Jie taip pat galės pasikviesti „AHHAA“ mokslo centrą atlikti mokslo šou visai mokyklai!Darbo koordinatorė: mokytoja Virginija Savickaitė.  Video "Chemistry rappers accepts AHHAA´s challenge"

• Lapkričio 26 d. Šiaulių Didždvario gimnazijos 9-12 klasių mokiniai dalyvavo Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazijos organizuotame matematikos komandiniame konkurse Šiaulių apskrities progimnazijų, vidurinių mokyklų ir gimnazijų moksleiviams. S.Šalkauskio taurę - pelėdą iškovojo didždvariečiai: Edvinas Rudminas (12 kl.), mokytoja Irena Baranauskienė; Vismantas Stonkus (11 kl.), mokytoja I.Baranauskienė; Ugnė Tylenytė (11 kl.), mokytoja I.Baranauskienė; Viktorija Pakštaitė (10 kl.), mokytoja Irma Venskuvienė; Arnoldas Bubelis (9 kl.), mokytojas Vincas Tamašauskas.

• 2016 m. gruodžio 10 d. Šiaulių universitetas organizavo Šiaulių apskrities matematikų olimpiadą 9-12 kl. mokiniams. Mokiniai rungėsi skirtingų klasių kategorijoje. Kiekvienoje grupėje vertinimo komisija išrinko mokinius, geriausiai atlikusius užduotis.

9 (I gim.) kl. grupėje: II vieta - Rytis Petrauskas (Ip), mokytojas Vincas Tamašauskas.; III vieta - Austėja Valčiukaitė (Ip), mokytojas V.Tamašauskas.

10 (II gim.) kl. grupėje: II vieta - Viktorija Pakštaitė (IIm), mokytoja Irena Venskuvienė; Ugnė Tylenytė (IIIe), Žygimantas Kramenka (IIIc) ir Vismantas Stonkus pelnė II ir III vietas. Mokytoja Irena Baranauskienė.

• Šiaulių Didždvario gimnazijos Debatų klubas gruodžio 17 d. dalyvavo Lietuvos nacionaliniame Debatų čempionate anglų k. Gimnazijai atstovavo 2 komandos. Didždvario A komanda (Liudas Vinkleris (TB2), Deimantė Kubiliūtė (TB1) ir Patrikas Karpenko (TB2) ir Didždvario B komanda (Jurgita Bašytė TB1), Kipras Tallat Kelpša (TB1) ir Emilija Radžiūtė (TB1). Abi komandos pateko tarp 12 geriausių Lietuvos komandų. Liudas Vinkleris (TB2) pripažintas geriausiu turnyro kalbėtoju ir atstovaus Lietuvai 2017 m. pasaulio debatų čempionate Indonezijoje.
  • Ugnius Sadauskas (Ig) 65-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados šalies etape laimėjo III vietą. Mokytojas Saulius Pelanskis.
  • Šiaulių Didždvario gimnazijos krepšininkų komanda Lietuvos zoninėse krepšinio varžybose iškovojo I vietą. Mokytojas Mindaugas Dabkevičius.
  • Aira Zajauskaitė (TB1) šalies festivalyje-konkurse „Daina LT“ 8-12 kl. grupėje už rašinį „Liaudies daina - tautos sielos išraiška“ laimėjo I vietą. Mokytoja Janina Dombrovskienė.
  • Šiaulių apskrities bendrojo lavinimo mokyklų rusų (užsienio) kalbos 7-12 kl. mokinių raiškiojo skaitymo konkurse:
    I vieta - Justina Pinskutė-Jasaitė (IVd)
    II vieta - Rokas Kubulkis (Ib)
    Paruošė rusų kalbos mokytoja Natalija Plošenko
  • Šiaulių Didždvario gimnazijos Debatų klubo komanda -  Liudas Vinkleris (TB2), Jurgita Bašytė (TB1) ir Kipras Tallat Kelpša (TB1) - Vilniuje vykusiame Lietuvos Debatų čempionate anglų k. užėmė 4 vietą.  Didždvario gimnaziją atstovavo dvi komandos.
  • Šiaulių Didždvario gimnazijoje vykusio Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiados regioninio etapo nugalėtojai:
    I vieta  – Jonas Naujokas (TB1). Mokytoja Diana Virbickaitė;
    II vieta  – Kipras Tallat Kelpša (TB1). Mokytoja Diana Virbickaitė.
  • Jonas Naujokas (TB1) tapo LRT laidos „Tūkstantmečio vaikai“ geriausiu vienuoliktoku.
  • Kipras Tallat-Kelpša respublikiniame konkurse „Žynys 2017“ laimėjusį II vietą.
  • Ugnė Tylenytė užėmė III vietą Kėdainiuose vykusioje respublikinėje III gimnazijos klasių moksleivių olimpiadoje. Mokytoja Iveta Gutauskienė.
  • Šiaulių Didždvario gimnazijos protų kovų komanda: Jurgita Bašytė, Valdonė Šniukaitė, Ugnė Tylenytė, Kristupas Kaušas, Jonas Naujokas, Marius Pocevičius, Kipras Tallat Kelpša ir Karolis Karkalas Lietuvos Gimnazijų Lygos superfinale laimėjo III vietą.
  • Šiaulių regiono moksleivių raštingumo konkurso nugalėtojai:
I kl. grupėje. III vieta - Ieva Kucinaitė, mokytoja Lina Michailovienė,
III kl. grupėje. I vieta - Ugnė Tylenytė, mokytoja Lina Michailovienė,
IV kl. grupėje. II vieta- Rūta Petkauskaitė, mokytoja Audronė Saldauskienė.
  • Kipras Tallat Kelpša Lietuvos mokinių geografijos olimpiadoje laimėjo aukso medalį. Mokytoja Sniegina Raubaitė.
  • Viktorija Pakštaitė (IIm) Vilniuje 23-ojoje Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiadoje apdovanota III laipsnio diplomu, Jonas Naujokas (TB1) ir Marius Pocevičius (TB1) - pagyrimo raštais. Mokytoja Diana Virbickaitė.