« Atgal
Titulinis » Veiklos sritys » Neformalusis ugdymas » Renginiai » 2018-2019 m.m. renginiai »

Matematikos olimpiada-konkursas Šiaulių krašto merginoms

2018-10-29
Matematikos olimpiada-konkursas Šiaulių krašto merginoms
Jau aštuntąjį kartą gimnazijos tiksliųjų mokslų skyriaus mokytojai pakvietė Šiaulių krašto progimnazijų ir gimnazijų mergaites ir merginas į matematikos olimpiadą – konkursą. 
Šiemet konkursas ypatingas: gimnazija švenčia 120 metų, kai Šiauliuose įkurta Jų Imperatoriškųjų Didenybių karūnavimo (1896 m.) atminimo vardo Šiaulių mergaičių gimnazija.
Dalyvauti konkurse registravosi 102 dalyvės, atvyko – 94. 7-8 klasių mokinės atvyko iš Šiaulių Ragainės, Medelyno, Jovaro, Gytarių, Gegužių, „Romuvos“, „Juventos“ progimnazijų. 9-10 klasių ir 11-12 klasių grupėse merginos varžėsi iš Kuršėnų L. Ivinskio, Mažeikių M. Račkausko, Joniškio „Aušros“, Šiaulių J. Janonio, „Romuvos“, S. Daukanto, „Saulėtekio“, Lieporių, S. Sondeckio menų, S. Šalkauskio, VšĮ Šiaulių universiteto gimnazijų. Didždvario gimnazijos merginų būrys olimpiadoje dalyvavo, bet jų darbai buvo vertinami ne konkurso tvarka.
Kol mokinės sprendė uždavinius, jas atlydėję mokytojai dalyvavo kvalifikacijos tobulinimo renginyje „Motyvuojantis ugdymo turinys – matematikos mokymo(si) sėkmės faktorius“, kurį vedė Didždvario gimnazijos matematikos mokytoja ekspertė Aistė Venclovienė. 
Po valandėlės, kai olimpiados darbai buvo ištaisyti, dalyviai susirinkę į A. J. Greimo skaityklą, laukė apdovanojimų. 
I-III vietų laimėtojos kiekvienoje klasių grupėje buvo apdovanotos gimnazijos direktoriaus padėkomis ir SWED banko ir TEV leidyklos įsteigtais prizais. 
 
Romualda Pupinytė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui