« Atgal
2016-10-17
Nuo šiandien aš graži
Spalio 12 d. per klasės valandėlę Ig klasę aplankė nuostabi moteris, „Nuo šiandien aš graži" blogo autorė – Monika Krėpštienė. 
Monika pirmokams pristatė natūraliąją kosmetiką. Gamtos mokslų klasė sužinojo, jog kosmetika nėra vien grožio, į kosmetikos sąvoka patenka ir šampūnai, dušo želė bei dezodorantai. Monika papasakojo apie chemines produktų sudėtis, kurios kenkia žmogui (pvz.: aliuminis, parabenai, alkohoholis ir t.t. ) nuo kurių mūsų organizmas negauna jokios naudos, o tik žalą. Be to, cheminė kosmetika dažniausiai suteikia greitą, bet trumpalaikį poveikį, o po kiek laiko chemijos reikia vis daugiau, norint pasiekti tą patį rezultatą. Taip pat papasakojo, kaip reikėtų skaityti sudėtingai aprašytus produktus ir išsiaiškinti juose esančias medžiagas.
Mokiniai sužinojo, kad galima daugelį natūralios kosmetikos gaminių galima pasidaryti iš šaldytuve esančių produktų. Galima pasidaryti veido kaukę iš aliejaus (jei oda nėra probleminė), taip pat įmanoma pagaminti veido šveitiklį arba makiažo valiklį iš lašelio vandens ir avižų miltų. Be to, Monika buvo atsinešusi ir savo naudojamos natūralios kosmetikos, kurią leido mokiniams pačiupinėti, susipažinti su gaminio sudedamosiomis dalimis ir pauostyti.
Mokiniai (ypač mergaitės) buvo labai sužavėti nuostabiu pasakojimu ir sakė, jog būtinai išbandys išgirstus patarimus ir patars mamoms.
 
Deima Jokubaitytė