« Atgal

Šiaulių Didždvario gimnazijos bendruomenė kasmet spalvingai, triukšmingai ir žaismingai švenčia Tarptautinę mokytojų dieną.  Šį kartą šventė sutapo su Lietuvoje minima kūno kultūros ir sporto diena, tad renginį nuspręsta susieti su sporto ir sveiko gyvenimo būdo propagavimu.

Į mokyklą besirenkančius mokytojus pasitinkantys gimnazistai kvietė atlikti įvairias sportines užduotis – rytinę mankštą, už kurią visus be išimties apdovanojo aukso medaliais. Šventės proga išleistas specialus mokyklos laikraščio „Antrieji namai“ numeris, kuriame surinkta bemaž 20 mokytojų interviu bei autorių asmenutės su mokytojais.

Sveikindami su profesine švente gimnazistai mokytojus kvietė vaišintis šviežiai spaustomis sultimis, sveikuoliškais užkandžiais, arbata, rengė sveikatingumo pamokas, per pertraukas kvietė į lindi hopo užsiėmimus. Sportinė tematika nepamiršta ir baigiamąjame šventės koncerte.

Švęsdama Tarptautinę mokytojo dieną Šiaulių Didždvario gimnazija kasmet kuria šventę visai gimnazijos bendruomenei – ir mokytojams, ir mokiniams.

Nuotraukos Martyno Jaugelavičiaus.

Albumas