« Atgal

Lietuvių kalbos mokytojai

  • Janina Dombrovskienė - lietuvių kalbos mokytoja ekspertė;
  • Vida Balčiūnienė – lietuvių kalbos mokytoja metodininkė;
  • Asta Gagilienė – lietuvių kalbos mokytoja metodininkė;
  • Živilė Muzikevičiūtė – lietuvių kalbos mokytoja metodininkė;
  • Jolanta Valančienė – lietuvių kalbos mokytoja metodininkė;
  • Lina Michailovienė – lietuvių kalbos mokytoja metodininkė.

Socialinių mokslų ugdymo skyriaus mokytojai

  • Lolita Krankalytė – tikybos vyresn. mokytoja;
  • Valda Kizevičiūtė – istorijos mokytoja metodininkė;
  • Giena Kubiliūtė – istorijos mokytoja metodininkė;
  • Asta Andžiuvienė – istorijos mokytoja metodininkė;
  • Sigita Petrutienė – etikos mokytoja metodininkė;
  • Sniegina Raubaitė – geografijos mokytoja metodininkė.

Užsienio kalbų ugdymo skyriaus mokytojai

  • Alla Chvostova - anglų kalbos mokytoja metodininkė;
  • Virginija Čelkonienė - anglų kalbos mokytoja metodininkė;
  • Iveta Gutauskienė - anglų kalbos mokytoja metodininkė;
  • Inga Stonienė - anglų kalbos mokytoja metodininkė;
  • Alfreda Samsanavičienė - anglų kalbos mokytoja metodininkė;
  • Kristina Urbonienė - anglų kalbos mokytoja ekspertė;
  • Danguolė Kukla - vokiečių kalbos mokytoja metodininkė;
  • Olga Grišajeva - rusų kalbos mokytoja metodininkė;
  • Natalia Ploshenko -  rusų kalbos vyresn. mokytoja;
  • Daiva Staniulytė - vokiečių kalbos mokytoja metodininkė;
  • Jūratė Šimkuvienė -  prancūzų kalbos mokytoja metodininkė.
Matematikos ir IT mokytojų ugdymo skyrius
  • Irena Baranauskienė – matematikos mokytoja metodininkė;
  • Daiva Bukelytė – informacinių technologijų mokytoja ekspertė;
  • Rima Ernestienė – matematikos ir informacinių technologijų mokytoja metodininkė;
  • Marius Sketerskas – informacinių technologijų mokytojas;
  • Vincas Tamašauskas – matematikos mokytojas ekspertas;
  • Aistė Venclovienė – matematikos mokytoja ekspertė;
  • Irma Venskuvienė – matematikos mokytoja ekspertė;
  • Diana Virbickaitė – ekonomikos mokytoja ekspertė, matematikos mokytoja metodininkė;
  • Eugenijus Buivydas - matematikos mokytojas.
Gamtos mokslų mokytojų ugdymo skyrius
  • Egidijus Adomaitis – fizikos mokytojas ekspertas;
  • Evaldas Daujotas – fizikos vyresn. mokytojas;
  • Virginija Savickaitė – chemijos mokytoja ekspertė;
  • Kristina Muraškienė – biologijos vyresn. mokytoja.

Menų, technologijų ir kūno kultūros ugdymo skyriaus mokytojai

  • Jolanas Baršauskas – technologijų vyresn. mokytojas;
  • Mindaugas Dabkevičius – kūno kultūros vyresn. mokytojas;
  • Rima Kasiliauskienė – kūno kultūros vyresn. mokytoja;
  • Ksavera Mankuvienė – muzikos mokytoja metodininkė;
  • Jovita Ratnikienė – dailės vyr.mokytoja;
  • Audronė Zibalienė – technologijų mokytoja metodininkė.

 TB DP mokytojų ugdymo skyrius

  • Janina Dombrovskienė - lietuvių kalbos mokytoja ekspertė;
  • Natalija Ploshenko - rusų (gimtosios) kalbos mokytoja;
  • Tatjana Sviatkina - anglų kalbos mokytoja ekspertė;
  • Alla Chvostova - anglų kalbos mokytoja;
  • Danguolė Kukla - vokiečių kalbos vyresn. mokytoja;
  • Olga Grišajeva - rusų kalbos mokytoja metodininkė;
  • Jūratė Šimkuvienė - prancūzų kalbos mokytoja
  • Daiva Bukelytė - informacinių technologijų mokytoja ekspertė;
  • Rima Ernestienė - matematikos ir informacinių technologijų mokytoja metodininkė;
  • Aistė Venclovienė - matematikos mokytoja ekspertė;
  • Diana Virbickaitė - ekonomikos mokytoja ekspertė, matematikos mokytoja metodininkė;
  • Aidas Bertulis - biologijos mokytojas;
  • Evaldas Daujotas - fizikos vyresn. mokytojas;
  • Rūta Nagelienė- psichologijos mokytoja;
  • Paulius Baranauskas - istorijos mokytojas / CAS programos (KVP) koordinatorius;
  • Rima Tamošiūnienė - Žinojimo teorijos (ToK) mokytoja, diplomo programos koordinatorė.

Neformaliojo švietimo ir pagalbos skyrius

  •     Rimvydas Ališauskas – akomponiatorius;
  •     Danguolė Kukla – klasės kuratorė;
  •     Violeta Laugalienė – choreografijos mokytoja ekspertė;
  •     Romualdas Laugalis – choreografijos mokytojas ekspertas;
  •     Julija Muningienė – klasės kuratorė;
  •     Danguolė Naraveckienė – soc. pedagogė metodininkė;
  •     Oksana Lukšaitė – klasės kuratorė;
  •     Inesa Tamulionytė – klasės kuratorė;
  •     Laimutė Vielikėnienė – profesijos patarėja;
  •     Rasa Zvilnaitė – neformalaus ugdymo mokytoja;
  •     Ksavera Mankuvienė – muzikos mokytoja metodininkė;
  •     Mindaugas Dabkevičius – kūno kultūros vyr. mokytojas;
  •     Rima Kasiliauskienė – kūno kultūros vyr. mokytoja;
  •     Romualda Pupinytė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui;
  •     Jovita Labanauskienė – bibliotekininkė.