« Atgal
Titulinis » Veiklos sritys » Neformalusis ugdymas » Renginiai » 2019-2020 m.m. renginiai »

Mokėk rašyti motyvacinį laišką!

2019-09-27
Mokėk rašyti motyvacinį laišką!

Rugsėjo 4 d. tiesiai iš Velso, Jungtinės Karalystės, į Didždvario gimnazijos duris pasibeldė entuziastingas, aktyvus bei kūrybingas Vilius Staražinskas. Jis atvyko pasidalinti savo patirtimi. Šiuo metu Vilius studijuoja South Wales Tarptautiniame universitete teismo ekspertizę. 

Buvęs didždvarietis papasakojo savo darbo paieškų, studentavimo patirtį Jungtinėje Karalystėje. Vilius akcentavo, kad stojant į universitetą Jungtinėje Karalystėje labai svarbu pateikti gerai parašytą motyvacinį laišką. Jis patarė, kad laiškas turėtų būti trumpas, bet informatyvus, būtina paminėti  savanorišką veiklą. Vilius į universitetą buvo priimtas dar nepasibaigus mokslo metams, tačiau turėjo įvykdyti sąlygą – išlaikyti egzaminus universiteto nustatytais pažymiais. Deja, vieną iš egzaminų išlaikė prasčiau, tačiau universiteto atstovai, perskaitę jo motyvacinį laišką, nusprendė vaikiną priimti. Aišku viena, universitetui yra labai svarbi būsimo studento motyvacija. 

Vilius labai džiaugiasi išsirinkęs sau patinkantį ir tinkantį universitetą. Jam patinka gamta, o jo universitetas yra miško apsupty, pasivaikščiojimai gamtoje padeda atsipalaiduoti. Buvęs didždvarietis siūlo stoti ten, kur žavi ne tik studijos, bet ir aplinka, žmonės, veiklos. 

Taigi, susitikimas praėjo prasmingai, gavome daug patarimų, išgirdome įdomių ir juokingų istorijų, labai džiaugiamės turėdami galimybę mokytis iš kūrybingų ir protingų žmonių.

Agnė Remeikaitė, TB2 kl.