« Atgal
Titulinis » Naujienos »

Didždvario gimnazijai Šiaulių mero padėka

2019-05-15
Didždvario gimnazijai Šiaulių mero padėka

Gegužės 7 d. Šiaulių „Aušros“ muziejaus Ch. Frenkelio viloje vyko popietė „ Renkuosi ateitį dabar“. Šiaulių miesto gimnazistai pristatė atliktas praktikas įmonėse ir įstaigose, jų naudą mokinių karjeros planavimui.

Didždvario gimnazijai atstovavo ir savo veiklas pristatė III klasės mokiniai: Lukas Kvietkauskas, kuris dviejų dienų praktiką atliko Šiaulių respublikinėje ligoninėje (jis turėjo puikias sąlygas „pasimatuoti“ savo būsimą profesiją Šiaulių respublikinės ligoninės operacijų ir anesteziologijos skyriuje, stebėti atliekamą operaciją, Kuršėnų ligoninėje susipažinti su chirurgo darbu ir atlikti nesudėtingas užduotis), Lukas Meškauskas, dvi dienas dalyvavo intensyviame profesiniame veiklinime Šiaulių apskrities priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje (jis turėjo puikias sąlygas „pasimatuoti“ savo būsimą profesiją, susipažinti su gaisrine įranga, technika, ugniagesių tarnybos sąlygomis, pagrindinėmis gaisrų ir nelaimių priežastimis). Taigi vienas Lukas svajoja tapti mediku, o kitas – gaisrininku gelbėtoju. Refleksijoje mokiniai įvardijo, kad intensyvus profesinis veiklinimas jiems labai padeda planuojant savo ateitį, jie turi puikias galimybes darbo vietoje susipažinti su svajonių profesija, atlikti skirtas užduotis.

Šiaulių Didždvario gimnazijai už nuoširdų darbą organizuojant ir didinant galimybes mokiniams pažinti darbo pasaulio įvairovę įteikta Šiaulių miesto savivaldybės mero Artūro Visocko padėka. Padėkos buvo įteiktos ir socialiniams partneriams, aktyviai bendradarbiaujantiems su gimnazijomis.

Laima Vielikėnienė, profesijos patarėja