« Atgal
Lapkričio 15 dieną 2m klasės mokiniams vyko karjeros diena (integruota prevencija). Mokiniai lankėsi probacijos tarnyboje. Susitiko su Šiaulių apygardos probacijos direktorium Regimantu Mikaliūnu ir vyr. inspektore Oksana Vyšniauskiene. Mokiniai susipažino su probacijos skyriaus veikla, dirbančiais specialistais, priemonėmis, kurias naudoja probacijos skyriaus darbuotojai.
 
ŠDRMC atstovas V.Matutis  pristatė savo profesiją, centro veiklą, profesionalaus vairuotojo karjerą, paklausą darbo rinkoje.
 
Antrokai lankėsi ŠVPK. Nepilnamečių reikalų specialistė Eglė Šukienė su savo kolega Arintu Mockumu pristatė savo profesiją, priminė mokiniams teises ir pareigas, pakeitimus įstatymuose, dėl rūkymo, alkoholio vartojimo viešose vietoe, kur reikia studijuoti, norint tapti policijos darbuotoju, apie savanoriavimą.
 
Karjeros koordinatorė L.Vielikėnienė supažindino su individualaus plano sudarymo III-IV klasei principais, reikalingomis nuorodomis, kurios padės planuojant karjerą. Mokiniai pradėjo pildyti savo karjeros planus, atliko testus, kurie padėjo geriau pažinti save.
 
Refleksijos metu visi mokiniai pasisakė, kad karjeros diena naudinga, kad jie gavo naujos informacijos ir davė pasiūlymų kitai karjeros dienai.