« Atgal
Didždvariečiai įsitraukė į prezidentės D.Grybauskaitės globojamą karjeros savaitę, projektą "Kam to reikia" . Lapkričio 12 dieną 2b klasės mokiniams vyko karjeros diena ( integruota su prevencija). Mokiniai lankėsi Šiaulių valstybinės kolegijos sveikatos priežiūros fakultete. Antrokai susipažino su kineziterapeuto, grožio terapijos, burnos higienisto, praktikos slaugytojo, socialinio darbuotojo studijų programomis. 
 
Turėjo galimybę sudalyvauti  profesionalaus karjeros konsultanto Ryčio Jurkėno seminare "Kaip tinkamai išsirinkti specialybę? Kuri specialybė tinkamiausia man? Kai visi diskutuoja, kur mokytis - Lietuvoje ar užsienyje, profesionalus konsultantas dr. Rytis Jurkėnas sako, pirmiausia reikia galvoti ne kur, o ką norėtum mokytis. Ir galvoti apie tai pataria pradėti ne vėliau, kaip 9 -10 vidurinės mokyklos klasėje. Seminaras mokiniams buvo labai naudingas, salė vos talpino norinčius prisijungti prie 2b klasės antrokus, trečiokus, ketvirtokus ir devintokus. 
 
Užsiėmimą vedė ŠDRMC atstovas V. Matutis, kuris priminė  mokiniams, kaip saugiai elgtis kelyje, kaip įsigyti B  ir kitų kategorijų teises, profesionalaus vairuotojo karjerą. Mokiniai atliko paruoštas užduotis, įsitikimo kokį neigiamą poveikį daro  alkoholio vartojimas ir kokios gali būti skaudžios pasekmės
 Antroko mama Rita Dabužinskienė dirbanti Šiaulių apygardos prokuratūroje mokiniams papasakojo apie prokuroro darbą, teisės studijas, kokias savybes turi turėti teisininkas, supažindino su teisininko kasdienybe.
 
Užsiėmimų metu su karjeros koordinatore L. Vielikėniene mokiniai susipažino su individualiu ugdymo planu III-IV klasei, sudarinėjo savo karjeros planus, atliko testus, gavo naudingas nuorodas, kur ieškoti informacijos. Norint sėkmingai pasiruošti karjeros planą būtina pažinti save, karjeros galimybes,mokėti planuoti, kelti tikslus, priimti sprendimus. 
 
Atlikus refleksiją paaiškėjo, kad 2b klasės mokiniams karjeros diena buvo naudinga, jie gavo daug reikalingos informacijos, susipažino su svečiais, studijų programomis. Gautą informaciją mokiniai panaudos planuojant savo ateitį. Ir ateityje mokiniai karjeros dienos metu norėtų susitikti su įvairių profesijų atstovais, išgirsti jų sėkmės istorijas.