« Atgal
Titulinis » Veiklos sritys » Neformalusis ugdymas » Renginiai » 2019-2020 m.m. renginiai »

Gimnazijos bendrovė JULLIETE & EN BEAUTY pristatyta Vilniuje

2019-12-11
Gimnazijos bendrovė  JULLIETE & EN BEAUTY pristatyta Vilniuje

Gruodžio 7 d. Vilniaus rotušėje vyko tradicinė kalėdinė Lietuvos Junior Achievement jaunųjų bendrovių eXpo Kalėdinė mugė, kurioje dalyvavo 70 JB (jaunųjų bendrovių) iš visos Lietuvos. Renginyje dalyvavo ir Šiaulių Didždvario gimnazijos bendrovė JULLIETE & EN BEAUTY.

Bendrovė  JULLIETE & EN BEAUTY – tai  dviejų kūrėjų produkcija: JULLIETE (Julija Žadeikytė ir Gineta Švaplytė, III kl. mokinės) kuria vienetinius, rankų darbo drabužius ir aksesuarus, kurių kūrybai naudojamas natūralus pluoštas – šilkas; EN BEAUTY (Eimantas Norušaitis,  IIg kl. mokinys) kuria kvepalus, kurių gamybai naudojami natūralūs eteriniai aliejai.

Džiugu, kad Julija Žadeikytė buvo nominuota Lietuvos Junior Alumni kaip viena iš perspektyviausių lyderių.

Julijos ir Eimanto mintys  apie mugę:

„Turėjome puikią galimybę pristatyti neseniai įkurtą jaunąją bendrovę Julliete.  Į šį renginį mus atrinko po pateikto verslo plano ir anketos. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad buvome atrinkti iš 200 jaunųjų bendrovių (JB). Nuostabus jausmas būti tarp kitų jaunųjų verslininkų, tikinčių ir puoselėjančių savo idėjas su tokiu pat užsidegimu kaip ir mes. Tai buvo pirmasis tokio pobūdžio renginys, kuriame dalyvavome. Daug kas mus stebino: provokuojantys komisijos narių klausimai, nuolatos tikrinamas mūsų finansinis raštingumas. Įtampa, noras pasirodyti kuo geriau, pagyrimai, pastabos, konkurencija – viskas vienoje vietoje! Gavę naudingų patarimų iš verslininkų, grįžome ne tik su dar didesne motyvacija tobulėti ir vystyti savo verslą, bet ir su laimėta nominacija. Labai džiugu būti  įvertintiems, sieksime dar geresnių rezultatų!“ (Julija) 

„Mugė buvo tikrai įdomi, prasminga, naudinga. Joje sužinojau daug naujo –  nuo paprastų patarimų iki gero verslo plano parengimo, verslo plėtros strategijų kūrimo. Susipažinau su labai įdomiomis  JB. Tikrai šias naujai įgytas žinias panaudosiu ateityje.“ (Eimantas)