« Atgal
Titulinis » Veiklos sritys » Neformalusis ugdymas » Renginiai » 2018-2019 m.m. renginiai »

Mokytojai dalijasi savo patirtimi

2018-11-08
Spalio 30 d. Pasvalio Petro Vileišio gimnazijoje vyko respublikinis mokytojų forumas „Mokymo(si) pagalbos keliai, užtikrinantys asmenybės ūgtį“. Renginyje dalyvavo daugiau nei šimtas įvairių dalykų mokytojų.
Forumo dalyvius pasveikino Pasvalio savivaldybės meras Gintautas Gegužinskas. Plenariniame posėdyje pranešimus skaitė Švietimo ir mokslo ministerijos Pagrindinio ir vidurinio ugdymo skyriaus vedėja prof. Loreta Žadeikaitė, Pagrindinio ir vidurinio ugdymo skyriaus vedėjo pavaduotoja Audronė Šuminienė. Ministerijos atstovės kalbėjo apie tikslingą, sisteminę mokymosi pagalbą mokiniams. Dr. Austėja Landsbergienė, ugdymo įstaigų „Vaikystės sodas“, Karalienės Mortos mokyklos bei „Six Senses“ International Preschool steigėja, pasakojo apie XXI amžiaus kompetencijas, kurias mokykloje jau dabar privalo įgyti mokiniai. 
Po pertraukos darbas vyko kiekvieno mokomojo dalyko darbinėje grupėje. Mokytojai diskutavo ir reflektavo apie mokymo(si) pagalbą, mokinių individualią pažangą, mokinių pasiekimų sampratą, apimančią dalykinių ir bendrųjų kompetencijų dermę bei novatoriškus ugdymo metodus, prisidedančius prie mokinių pažangos ir pasiekimų stiprinimo.  Matematikos mokytojų sekcijoje pranešimą skaičiau ir aš, matematikos ir IT mokytoja Rima Ernestienė. Pasidalijau patirtimi apie mokinių asmeninės pažangos stebėjimą matematikos pamokose. 
Visą dieną mokykloje kvepėjo obuoliais, o baigiamajame posėdyje scena pasipuošė „užaugintu“ medžiu su įvairiaspalviais obuoliais. Kiekvienas obuolys –  darbinės grupės pagrindinės mintys. 
                                              
Rima Ernestienė, matematikos mokytoja