« Atgal
2017-04-18
Mobilioji bioklasė
Balandžio 6 d. Šiaulių Didždvario gimnazijoje svečiavosi modernioji „Mobilioji bioklasė“, kuri yra aplankiusi daugiau nei 130 Lietuvoje esančių mokyklų. 
Pagrindinis moderniausia mokslo įranga aprūpintos vienintelės šalyje mobilios laboratorijos tikslas stiprinti mokinių susidomėjimą gamtos mokslais. „Mobilioji bioklasė“ suteikė Diždvario gimnazistams unikalią galimybę trumpam tapti tyrėjais. Moksleiviai ne tik išbandė įvairius mokslinius prietaisus, tačiau ir patys atliko moderniausius biomokslų eksperimentus.
Mini autobusas su specialia edukacine programa po šalies mokyklas važinėja reguliariai. Programa yra skirta 9 ir vyresnių klasių moksleiviams. „Mobiliosios bioklasės“ projektą įgyvendina Vilniaus universitetas ir bendrovė „Thermo Fisher Scientific“, didžiausia pasaulio bendrovė, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui.
Didždvariečiams „Mobiliosios bioklasės“ užsiėmimai neprailgo, o jaunieji tyrėjai pasinėrė į mokslo pasaulį. Bendravimas ir bendradarbiavimas su motyvuotais ir draugiškais Vilniaus universiteto studentais mokinius paskatino dar labiau domėtis gamtos mokslais.
 
Nuotraukos Anželikos Griciūtės