« Atgal
2018-04-23
Pasaulinė knygos diena
Balandžio 23 d. Ia klasė paminėjo Pasaulinę knygos dieną. Pamoka vyko kitoje aplinkoje – gimnazijos A. J. Greimo skaitykloje. Bibliotekos vedėja  Rima Dranickaitė  mums papasakojo,  kuo yra ypatinga ši diena ir kaip ji švenčiama pasaulyje.  Lietuvių kalbos mokytoja Lina Michailovienė įtraukė mus į diskusiją apie tai,  ar šiandien mokykloje jaučiamės turintys galimybę laisvai pasirinkti, kokią literatūrą skaityti. Priėjome prie išvados, jog privalomoji literatūra mus šiek tiek suvaržo ir per mažai lieka laiko laisvalaikio skaitiniams, tačiau mes suprantame, kad  privalomoji literatūra suteikia ne tik žinių, bet ir moko kokybiško skaitymo. 
Minėdami Pasaulinę knygos dieną kiekvienas atsinešėme  savo mylimiausią knygą ir turėjome puikią galimybę ją pristatyti savo klasės draugams, įtikinti juos, kad ši knyga yra verta dėmesio. Tiesa, susipažinome ir su mums mažai dar žinoma  Mažosios Lietuvos rašytoja Ieva Simonaityte. 
Tad ši lietuvių kalbos ir literatūros pamoka buvo tikrai įdomi: klausėmės, diskutavome, skaitėme  kūrinių ištraukas, susipažinome su dar viena rašytoja.  
 
Viltautė Tamašuitytė, Ia kl.
Nuotraukos: Maksym Malkov