« Atgal
Titulinis » Naujienos »

Kūrybinis projektas „Art Picnic“

2020-05-29
Kūrybinis projektas „Art Picnic“

Gražius darbus būtina tęsti ir, jei reikia, tobulinti. Praeitų mokslo metų pabaigoje organizuotas trečiokų kūrybinis projektas „Art Picnic“ buvo išties šaunus. Juk kaip smagu įgytas žinias pritaikyti praktikoje, pasidalinti savo kūrybiniais ieškojimais ir atradimais su bendraklasiais ir mokytojais. 

Šiais metais turėjome atrasti kitokį formatą, nes nuotolinis mokymas pakoregavo planus ir suteikė  galimybę kūrybiškiau traktuoti tiek projekto procesą, tiek galutinį jo produktą. Labai tikimės rudenį su mokiniais kartu aptarti projekto pristatymus, sukurtus filmus, padiskutuoti apie kitokį projekto „Art Picnic“ rezultatą, apie  įgytas ir patobulintas kompetencijas. Jau šiais metais filmuoti projektai bus paviešinti mūsų gimnazijos internetinėje svetainėje.

Menų ir technologijų mokytojai: technologijų mokytoja Auidronė Zibalienė, dailės mokytoja Ksavera Mankuvienė, choreografijos mokytojai Violeta ir Romualdas Laugaliai, Greta Šveikauskaitė, teatro mokytoja Daiva Trijonienė, aptardami projektą, džiaugėsi, kad nuotolinis ugdymas suteikė progą atsiskleisti pačioms gražiausioms mokinių savybėms. Buvo be galo įdomu stebėti mini spektaklius, dailės šedevrus, muzikinį, tautinių šokių  projektus ir kt.

Rudenį tikrai pakviesime visus kartu su mumis dalyvauti „Art Picnic“ popietėje.

Daiva Trijonienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui