« Atgal
Titulinis » Naujienos »

Akcija, mokanti mylėti ir tausoti gamtą

2020-05-19

Jau keletą metų artėjant pavasariui gimnazijos gamtos mokslų mokytojai, bendradarbiaudami su Kurtuvėnų regioninio parko miškininkais, organizuoja prasmingą akciją „Paukščiai sugrįžta – reikia namų!“. Mokiniai, padedami tėvelių ar senelių, namuose gamina inkilus (kai kas įsigudrina ir nuperka prekybos centre), atneša į gimnaziją, iš kurios nameliai paukščiams perduodami miškininkams.

Šiais mokslo metais gimnazija įsijungė į VGTU nuotolinio ugdymo platformą „Ateities inžinerija“ – mokiniai skatinami tausoti aplinką bei jos gamtos išteklius. Kai šį pavasarį mūsų socialiniai partneriai pasiūlė, kad inkilų gamybai gali atvežti medienos ir kt. priemonių, apsidžiaugėme. Buvo atvežtos nugriauto pastato lentos, tad teko naudotas lentas prikelti antram gyvenimui: technologijų mokytojas Jolanas Baršauskas ir III–IV kl. mokiniai, besimokantys technologijų (Statyba ir medžio apdirbimas) gautą medieną džiovino, vėdino ir iš jos pagamino per 30 inkilų.

Nors karantinas planus pakoregavo, dėkojame Kurtuvėnų regioninio parko darbuotojams, kad mūsų mokinių pagaminti inkilai pasiekė mišką, kur buvo įkelti į medžius ir tikrai turi šeimininkus!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Romualda Pupinytė