« Atgal
2017-12-06
Minime AIDS dieną
Gruodžio 1-oji yra ne tik žiemos pradžia, tačiau ir Pasaulinė AIDS diena. Prie šios dienos minėjimo prisidėjo ir Didždvario gimnazijos mokiniai bei biologijos mokytojos:  Danguolė Vaičekauskienė  ir Kristina Muraškienė. Ketvirtadienio popietę Didždvario gimnazijos pirmokai dalyvavo protmūšyje „AIDS: geriau žinoti“, kuriame pasitikrino turimas žinias apie AIDS, o įgijo naujos informacijos apie ŽIV. Protmūšį  laimėjo I m klasės komanda. Sveikiname!
Gruodžio 2-ą dieną III kl. mokinės: G. Žalytė, V. Povilionytė, G. Matiukaitė ir R. Prialgauskaitė, prie pagrindinio įėjimo į gimnaziją mokiniams bei mokytojams dalijo Pasaulinės AIDS dienos simbolį – raudonos spalvos kaspinėlius, simbolizuojančius solidarumą su AIDS sergančiais bei ŽIV paveiktais žmonėmis. Visus įeinančius pasitiko plakatas „Nulis AIDS sukeltų mirčių“, stendas, kuriame buvo pateikti ligos paplitimo ir kt. duomenys, mokinių sukurti lankstinukai apie AIDS.
Manome, kad labai svarbu paminėti šią dieną ir  bent tokiu būdu palaikyti, užjausti sergančius, įspėti apie pavojingą ir klastingą ligą.
 
Rugilė Prialgauskaitė, III kl. mokinė