« Atgal
Titulinis » Veiklos sritys » Neformalusis ugdymas » Renginiai » 2019-2020 m.m. renginiai »

Gimnazijos bendruomenės vakaras „Gerumo paslaptis“

2019-12-09
Gimnazijos bendruomenės vakaras  „Gerumo paslaptis“

Gruodžio 5 d. gimnazijos bendruomenės nariai: pedagogai, aplinkos darbuotojai, mokiniai, jų tėvai, rinkosi į labdaros  Advento vakarą „Gerumo paslaptis “, skirtą pabūti kartu ir paaukoti lėšų onkologine liga sergantiems vaikams. 

Su Advento pradžia  visus susirinkusius pasveikino Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Povilo katedros kunigas Raimondas. Palinkėjęs dvasinės ramybės, stiprybės, kunigas palaimino Didždvario gimnazijos bendruomenę.

Adventinį koncertą rašytojo Robino Sharmos žodžiais: „Mūsų Gyvenimas yra nepaprasta brandos mokykla. Kiekvieną rytą, kai išeiname į pasaulį, iš tikrųjų einame į mokyklą. Kaip ir įprastoje mokykloje, čia yra ugdymo programa, aprėpianti įvairius dalykus. Kai išmoksti vieno kurso dalykus, pereini į kitą klasę.  O jei neišmoksti reikiamo kurso, lieki kartoti. Kiekvienas potyris, išnyrantis mūsų gyvenime, yra pamoka, kurią būtina išmokti, kad galėtum palypėti aukštyn gyvenimo laiptais. Kai mes pasirengę išmokti, visada pasirodo mokytojas, kuris mus moko. Tai kolegos, draugai, šeimos nariai, sutikti žmonės...“,– pradėjo renginio vedėjai, gimnazistai Jokūbas Ramašauskas ir Justina Glazauskaitė. 

Roko Pigulevičiaus atliekamas kūrinys fortepijonu susirinkusius nukėlė į vaikystės prisiminimus, muzikos garsai ne vieną paskatino susimąstyti. Kaip visada, visus sujaudino jautriai atliekama Unės Baranauskaitės daina (gitara akomponavo Gustas Jarašūnas), pralinksmino vaikų ir jaunimo tautinių šokių ansamblio „Šėltinis“ nuotaikingi šokiai. Paulina Juškaitė visiems skyrė jai gražiausią dainą apie Kalėdas (mat ją sukūrė jos tėtis), muzikinę dovaną gitara padovanojo Ieva Kontrimaitė. Džiugu, kad koncerte dalyvavo ir dainuojančios, muzikuojančios šeimos: pirmokai: Tautvydas Stoškus su savo tėveliais ir sesute, Žygimantas Daujotas su tėveliu, muzikantu, gimnazijos fizikos mokytoju Evaldu Daujotu.  Koncertą vainikavo mišrus gimnazijos choras, užbūręs nuostabiu dainavimu, sugebėjęs visą salę pakviesti sugiedoti kalėdinę giesmę „Tyli naktis“.

Paskutinis vakaro akordas – tai pabuvimas kartu, pokalbiai, mokytojų keptų pyragų degustavimas. Turbūt visi, stovintys prie adventinio stalo, suvokėme, kad bendrystė – neįkainojama dovana.

Dėkojame MOKYTOJAMS, MOKINIAMS, JŲ TĖVELIAMS – visiems GIMNAZIJOS BENDRUOMENĖS NARIAMS, buvusiems kartu šį nuostabų vakarą. Dėkojame muzikos mokytojai Ksaverai Mankuvienei, choreografams Violetai ir Romualdui Laugaliams, Gretai Šveikauskaitei,  maestro Rimvydui Ališauskui, technologijų mokytojams Audronei Zibalienei ir Jolanui Baršauskui už sukurtą šventinę vakaro nuotaiką.

Ačiū, kad kartu kuriame gerumo paslaptį kitiems (sergantiems vaikams paaukota 600 eurų). 

Renginio režisierė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Daiva Trijonienė

Nuotraukos: Sabina Alishova